Aj tento rok sa naša škola zapája do 29. ročníka celoštátnej súťaže Slávik Slovenska 2019. V okresnom kole nás budú reprezentovať : Daniel Diósy(2.A), Diana Szomsziová ( 5.B ) a Linda Barátiová ( 7.A ).
Školského kola sa zúčastnili aj žiaci: Mária Budáčová ( 2.A ), Andrea Močárová ( 1.A ), Tamara Šomlová ( 1.A ), Zsaklin Vozárová ( 1.B ), Tomáš Anetta ( 5.A ), Cady Suchánska ( 5.A ), Viktória Pásztorová ( 6.A ), Karin Ľuptáková ( 6.A ) a Fanny Püšpökyová ( 6.B ). Všetkým zúčastneným ďakujeme a postupujúcim blahoželáme!
