Vážení rodičia!
Vedúca školskej jedálne Vás touto cestou prosí, aby ste v prípade neúčasti svojho dieťaťa na vyučovaní dieťa zo stravy odhlásili, a to najneskôr do 14.hod deň vopred. Ak dieťa z obeda nie je odhlásené, nemá nárok na dotovanú stravu a obed sa uhrádza v plnej výške, čím sa míňa zábezpeka. V prípade, ak sa minú 2/3 zo zábezpeky, budete musieť uhradiť novú zábezpeku v sume 12,- eur. Poštová poukážka bude poslaná po žiakovi.
Ďalej Vám vedúca školskej jedálne oznamuje, že poplatky za stravovanie za kalendárne mesiace január, február a marec je potrebné uhradiť do 20.12.2019.
